Lugemisklubi – „Maja taevasinise mere ääres“

Samal ajal kui väljas lund tuiskas, kohtusid lugemisklubi liikmed raamatukogus, et arutleda ühe südantsoojendava fantaasiaraamatu üle. TJ Klune’i raamat „Maja taevasinise mere ääres“ räägib üksildasest ametnikust, kes satub töö käigus maagilisel saarel asuvasse iseäralikku orbudekodusse. Sealsed elanikud raputavad tema senised tõekspidamised totaalselt lahti ja avavad tema ees täiesti uue maailma.

Raamatust arvati nii:

  • raamat oli (liiga) roosamannaliselt positiivne;
  • raamatus oli äärmiselt palju elulisi õppetunde, näiteks: erinevus rikastab, oluline on end ümbritseda õigete inimestega, muutused on vahel hädavajalikud;
  • raamat oli väga etteaimatav, juba pärast paarikümmet lehekülge sai enam-vähem aru, mis saama hakkab;
  • raamatus olid hästi toredad lapstegelased, kes küll vahepeal liiga täiskasvanulikku juttu rääkisid;
  • raamat sobib väga hästi ka lastele.

Kas tekkis huvi? Raamatu saadavust erinevates raamatukogudes saab vaadata SIIT. Raamatut saab lugeda ka e-raamatukogus MIRKO.

Järgmisena loeme raamatut „Daisy Jones & The Six“ (Taylor Jenkins Reid). Raamatu saadavust erinevates raamatukogudes saab vaadata SIIT. Raamat on võimalik tellida koju MIRKO kaudu.

Mis on lugemisklubi?

Väike seltskond lugemishuvilisi, kes saavad kord kuus kokku, et arutleda varasemalt kokkulepitud raamatu sündmustikku/muljeid, juua teed ja näksida küpsiseid ning luua mõnusat atmosfääri.

Kohtumise kuupäevad planeeritakse vastavalt liikmete graafikule (kord kuus, õhtusel ajal). Toimumiskohaks on hubane nurgake kooli raamatukogus, ilusa ilma korral on võimalus ka vabas õhus murule tekk laiali laotada.

Kui ka sina tahaksid olla lugemisklubi liige, siis anna endast märkuane.mitt@kad.sisekaitse.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga