Sõna saavad e-raamatud

Seekordne postitus on sündinud koostöös e-raamatutega, mis on soetatud Sisekaitseakadeemia liikmeskonnale viimase pooleteise aasta jooksul. Nimelt on meil siin saadaval väga põnevad raamatud teadmusjuhtimise, geoinfosüsteemide, küberturvalisuse, vanglakaristuse kontseptsiooni, infosõja, mõjutustegevuse, kriminaalõiguse, töötervishoiu, kliimajulgeoleku, politseihariduse jpm kohta.

  • Kõige lihtsamini on e-raamatud leitavad e-kataloogi  ESTER kaudu (kui SKA e-raamatute loendit kohe ei kuva, siis valige üldnimekirjast loend nr 26). E-raamatute loendist kirjet avades leiate viite täistekstile.
  • Kui raamat on EBSCOhost eBook Collection’ist, siis on teil võimalus seda lugeda ka kaugligipääsuga (avanevas aknas sisestate oma töö/kadeti e-posti aadressi ning arvuti parooli). EBSCO e-raamatu peate alamkataloogist ise üles otsima (EBSCOhost Web–>eBook Collection–>raamatu pealkiri).
  • Kui e-raamatu vahendajaks on andmebaas Taylor&Francis, siis saate täisteksti lugeda ainult võrguarvutist, kuid sel juhul saate e-raamatu alla laadida ja sellega siis edasi toimetada.

Kui erialased e-raamatud läbi loetud ning tuleb tuju end millegi kergemaga tuulutada, siis pakub Eesti Rahvusraamatukogu e-laenutusplatvorm MIRKO suurel hulgal ilu- ja aimekirjandust igale maitsele. Lugege (või kuulake) MIRKO pakutavaid e-raamatuid SIIT (enne lugema asumist peate end lugejaks registreerima).

Kui e-raamatute leidmisel või lugemisel tekib probleeme või küsimusi, siis kirjutage meile – raamatukogu@sisekaitse.ee.

Põnevaid lugemuselamusi!

E-raamatute kogukonna nimel

raamatukoguhoidja Mari-Liis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga